Sukcesy warcabistów UKS Struga na Mistrzostwach w Licheniu i Skarżysku Kamiennej

4 marca 2008    21:45

dsc05708_min.jpgW dniach 14-18.02.2008 w Starym Licheniu odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w warcabach stupolowych. Mistrzostwa rozegrano w trzech kategoriach wiekowych ? do 16, 19 i 22 lat. W imprezie udanie wystartowali zawodnicy UKS ?Struga?. Marcin Grzesiak zwyciężył w otwartym turnieju towarzyszącym, zaś Paweł Suchecki zajął 3 miejsce w kategorii do 22 lat.

Niespełna tydzień później ? 24.02.2008 trójka zawodników UKS ?Struga? wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w warcabach 64-polowych. W turnieju w Skarżysku Kamiennej zwyciężył Marcin Grzesiak, a Grażyna Grzesiak zajęła piąte miejsce.