"Śmigusowo - dyngusowe psikusy"

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 5 marca 2008    12:01

wielkanoc_-_baranek.jpgBiblioteka Publiczna Miasta Marki zaprasza dzieci w wieku 6 ? 12 lat na cykl warsztatów literacko ? artystycznych prowadzonych przez animatorkę kultury p. Małgorzatę Kozińską. Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 marca 2008 od godz. 16.00 pod hasłem

?Śmigusowo ? dyngusowe psikusy?

Program warsztatów: - głośne czytanie opowieści, - wykonywanie tradycyjnych palm wielkanocnych, - zapoznamy się z polskimi zwyczajami obchodzenia śmigusa ? dyngusa, - wielkanocne zabawy Każdy uczestnik warsztatów proszony jest o przyniesienie jednego jajka ugotowanego na twardo Czas trwania 1,5 godziny Mile widziani rodzice, dziadkowie, opiekunowie Chętnych do uczestnictwa w warsztatach prosimy o kontakt Z biblioteką publiczną miasta marki ul. Lisa kuli 3a, tel. 781.11.44 Do dnia 7 marca 2008 (ilość miejsc ograniczona).

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry