Ciuchcia powraca

Piotr Matusiak UMMarki

 23 czerwca 2010    10:16

px01_ikona5Przez 78 lat kursowała z Warszawskiej Pragi, przez Marki do Radzymina. Nazywana przez wszystkich zdrobniale ciuchcią. Razem z likwidacją kolejki, skończyła się też pewna epoka. Dla jej wielbicieli mamy niespodziankę. Ciuchcia znowu zawita do Marek. Jak za dawnych lat... Tyle, że teraz przyjedzie na zasłużony odpoczynek. Już niebawem będzie można ją zobaczyć stojącą vis a vis Domu Katolickiego przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego. px01_1 Obecnie ciuchcia przebywa w Muzeum Kolei Wąskotorowych w Sochaczewie. Ponieważ ma już swoje lata, a czas jej nie oszczędził, potrzebuje delikatnego liftingu zanim zaprezentuje się markowianom. Relacja z renowacji, która jest wykonywana w sochaczewskim muzeum na: WWW.MARKI.PL

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry