Przetarg rozstrzygnięty- umowa podpisana

Piotr Matusiak SP2 UMMarki

 24 czerwca 2010    14:36

sp2_wizualizacjaKompleks boisk przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Szkolnej 9 powstanie w ciągu czterech miesięcy. Burmistrz Janusz Werczyński 23 czerwca podpisał umowę z wykonawcą inwestycji. Przetarg na zagospodarowanie terenu Szkoły Podstawowej nr 2 wygrała firma Królik Włodzimierz KROL Zakład Robót Drogowych i Inżynieryjno - Instalacyjnych z Wołomina. Wykonawca w ciągu 4 miesięcy od daty jej zawarcia tj. do 24 października, powinien zakończyć budowę boisk. sp2podpisanie Realizacja powyższej inwestycji obejmie m.in. budowę boiska do piłki ręcznej oraz do koszykówki o nawierzchniach poliuretanowych, do piłki nożnej ze sztuczną trawą wraz z odwodnieniem i oświetleniem, wykonanie 3-torowej bieżni lekkoatletycznej, budowę i wyposażenie placu zabaw, utwardzenie nawierzchni parkingu wewnętrznego oraz budowę nowego publicznego od strony ul. Rodziewiczówny. sp2_wizualizacja W odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu zostały złożone 3 oferty. Wykonawca, który wygrał określił koszt realizacji inwestycji na 2.305.446,25 zł. Najdroższa oferta opiewała na kwotę 2.662.927,44 zł brutto.

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry