Memoriał Bercika - 17 lipca 2010

Krzysztof Bychowski UMMarki TPM

 12 lipca 2010    16:04

plakat_bercik_6_700x500Od kilku miesięcy trwają przygotowania do corocznego rajdu rowerowego MTB o puchar Burmistrza Miasta Marki, który odbędzie się już za kilkanaście dni! Impreza ta upamiętnia wspaniałego kolarza, Huberta "Bercika'" Manteuffla, który w tragicznych okolicznościach odjechał na swoim rowerze, sobie tylko znaną drogą. Miłośnicy sportów rowerowych co rok spotykają się w Markach i próbują swoich sił, walcząc ze swoimi słabościami na trasie wyścigu. Najlepsi przyjeżdżają zmierzyć się z trudnym szlakiem wytyczonym przez mareckie wydmowe lasy, inni aby po prostu dać wyraz swojej rowerowej pasji.
Uczestnictwo w wyścigu, jak zapewne życzyłby sobie BERCIK, jest całkowicie bezpłatne. Jedyną - chwilową inwestycją jest kaucja 50 zł za chip startowy. Zapisy na imprezę trwają na stronie www.bercik.netweb.pl- znajdują się tam także informacje o imprezie, podobnie jak na stronach www.marki.net.pl i www.mojpowiat.pl. Spóźnialscy mogą zgłosić się do wyścigu w dniu imprezy na stadionie Marcovii przy ulicy Wspólnej 12, w godzinach 7:00 - 9:00, gdzie będą zorganizowane biuro organizacyjne, start i meta wyścigu.
Dla pierwszych 100 osób odbierających numer startowy, czeka niespodzianka - pamiątkowa koszulka ?Memoriału Bercika?! Dla zwycięzców przewidziane są trofea, dla startujących - posiłek regeneracyjny w ramach - PASTA PARTY w pobliskiej restauracji Forresters a na wszystkich zgromadzonych na imprezie czeka loteria z mnóstwem nagród oraz doskonała zabawa przy muzyce zapewnionej przez Stowarzyszenie ?Rock ? Dzieciak?.
Dodatkowo, podczas imprezy będzie można oddać krew w Ambulansie Krwiodastwa. Wszystkich chętnych do pomocy chorym zapraszamy z dowodem tożsamości.

Serdecznie zapraszamy na IV Memoriał Bercika w sobotę, 17 lipca 2010 roku.
Zawodnicy stają na pedałach swoich rowerów punktualnie o godzinie 10:00 i rozpoczynają sportową rywalizację. Zawodnicy! Kibice! Organizatorzy! Spotkajmy się wszyscy na stadionie Marcovii!

Zapraszają:

Urząd Miasta Marki
Stowarzyszenie Towarzystwo Przyjaciół Marek
Przedszkole Smerfy
Architektura Robert Danielak

plakat_bercik_6_700x500

Galeria

fot. 1
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry