Letnie kolonie szachowo-warcabowe

Michał Suchecki UKSStruga

 13 lipca 2010    21:10

DSC04560_1Już po raz trzeci Uczniowski Klub Sportowy Struga zorganizował letnie kolonie szachowo-warcabowe dla zawodników i sympatyków gier logicznych. Z wyjazdu i letniego odpoczynku w malowniczym i urokliwym Międzybrodziu Bialskim skorzystało 34 dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Choć wszystkie nasze wyjazdy są zawsze udane, ten był wyjątkowy, na co wpłynęło cudowne miejsce, wspaniali ludzie i wymarzona pogoda oraz grzeczne i kochane dzieci - nasi koloniści.

Jeziora, góry, lasy, przy ośrodku wspaniały basen. Do tego doskonałe warunki w ośrodku i wyjątkowo smaczne jedzonko. Pogoda jak na zamówienie. A najważniejsze, że dzieci ,,do tańca i do różańca''. Toteż było tu wszystko: kąpiele, chodzenie po górach, dyskoteki, mountainboard, wycieczki autokarowe, ogniska, wieczorki teatralne... Do tego turnieje warcabowe i szachowe, kontakty międzykolonijne (z grupą z Katowic). Czas tak szybko minął, że chciałoby się ten pobyt przedłużyć. Ale niestety już 9 lipca i trzeba po cudownych 10 dniach wracać do domu. Wszak rodzice tęsknią, my troszeczkę też, a nasza drużyna wyjeżdża na II Młodzieżowy Puchar Polski do Lipna. Wracamy, choć chętnie byśmy tu za chwilę wrócili. Gdzie pojedziemy za rok (bo to że pojedziemy jest dla wszystkich oczywiste, niektórzy już wpisali się na listę ochotników)? Z chęcią w przyszłym roku wrócilibyśmy do Międzybrodzia, ale to zależy od organizatorów.

Elżbieta Suchecka

[gallery link="file" orderby="ID"]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry