Z duchem czasu...

Jacek Orych Marki2020

 14 lipca 2010    17:38

gm2020_logaInternetowy świat się zmienia, a my - wraz z nim. Wielu z nas stało się użytkownikami serwisów społecznościowych. Hitem ostatnich miesięcy jest Facebook, gruszek w popiele nie zasypia Blip, nie można też zapomnieć o Twitterze oraz jakże popularnej jeszcze rok - dwa lata temu Naszej Klasie.

Grupa Marki 2020 nie zamierza zostać z tyłu. Uruchomiliśmy nowe kanały wymiany informacji między nami, mieszkańcami Marek. Oprócz istniejących stron, jak www.ObwodnicaMarek.pl, www.marki2020.pl czy Newslettera M@reckiego, od tego tygodnia możecie nas już znaleźć na FacebookuBlipie, Naszej Klasie oraz Twitterze. Uruchomiliśmy również kanał na portalu filmowy YouTube.  Wszystkim internautom, którzy zechcą dołączyć do naszego grona, obiecujemy wiele ciekawych informacji ? zarówno o tym, co się dzieje w Markach, jak i o naszych projektach. O najnowszym przedsięwzięciu ? już w najbliższy poniedziałek.

A zatem do zobaczenia w sieci!

marki_profile_loga_razem

Galeria

fot. 1
fot. 2
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry