Wybierz miejsce na plac zabaw

Piotr Matusiak UMMarki

 15 lipca 2010    08:46

zabawka_konikDzieci ze Strugi już niedługo będą miały swój plac zabaw. Jak ważne są place zabaw w mieście nie trzeba nikogo przekonywać. Komfortowa sytuacja dla rodzin z dziećmi byłaby wtedy, kiedy w każdym rejonie, w rozsądnej odległości od domu funkcjonowałoby miejsca zabaw dla dzieci.

Mając na uwadze prośby rodziców ze Strugi, podjęto decyzję o budowie placu zabaw. W tej chwili pod uwagę brane są dwie lokalizacje: fragment gruntu pomiędzy ulicami Wrzosową, Cisową i Rynkową (I wariant) lub okolice al. Piłsudskiego i Wiewiórki (II wariant). Na stronie głównej www.marki.pl znajduje się sonda dotycząca wyboru miejsca pod przyszły plac zabaw. Wynik głosowania poznamy w sierpniu. Będzie on istotną przesłanką lokalizacji nowego obiektu. Zachęcamy też do zgłaszania opinii o tych lokalizacjach na pir@marki.pl Więcej informacji na witrynie internetowej Miasta Marki95106plus

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry