Mareccy biegacze! - już 24 lipca - Bieg Powstania Warszawskiego!

Krzysztof Bychowski

 19 lipca 2010    09:53

2010ulotkaPozostało już tylko kilka dni na zapisanie się do jubileuszowego, XX Biegu Powstania Warszawskiego, organizowanego przez warszawski WOSiR. Start już 24.07.2010 r. W tegorocznej edycji biegu uczestnicy mogą wybierać pomiędzy startem na dystansie 5 albo 10 km. W biegu mogą brać udział również zawodnicy poruszający się na wózkach inwalidzkich.

Serdecznie zachęcam Mareckich Biegaczy do wzięcia udziału w XX Biegu Powstania Warszawskiego. Dzięki uczestnictwu w takiej imprezie początkujący biegacze mogą ustanowić sobie bazowy wynik i w kolejnych biegach pracować nad jego poprawieniem. Bardziej doświadczeni biegacze mogą sprawdzić swoją formę i poprawiać życiowe rekordy (czego szczerze życzę :). Dodatkowych emocji dostarczy fakt, iż tegoroczna edycja to bieg nocny (start planowany jest 24.07.2010 na godzinę 20:45).

Nade wszystko jednak warto wziąć udział w biegu z dwóch względów: jako wyraz swojego szacunku dla czynów Warszawskich Powstańców przed 66 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego oraz ze względu na wyjątkową atmosferę panującą podczas imprezy.

Aby zarejestrować się jako uczestnik biegu w formularzu rejestracyjnym, który znajduje się na stronie http://wosir.waw.pl/bp2010/ należy wpisać swoje dane a następnie oczekiwać na mailowe potwierdzenie. Później zostają już tylko 2 kroki: wniesienie oplaty startowej (która do 21.07 wynosi 30zł a w kolejnych dniach 40 zł) oraz odbiór pakietu startowego w biurze zawodów. Dodatkowe szczegóły sprawdzić można w regulaminie na http://wosir.waw.pl/?pid=1&id=487.

Nie może też zabraknąć wątku mareckiego - w formularzu rejestracyjnym, w polu PRZYNALEŻNOŚĆ KLUBOWA - wpisałem "Marki - markowe miasto" do czego wszystkich rejestrujących się na ten bieg Mareckich Biegaczy gorąco zachęcam - pokażmy, że jest nas wielu!

pozdrawiam i do zobaczenia na starcie,
Tomek Skierkowski

P.S. a może kilka wspólnych treningów przed biegiem? - do 24.07 zostało jeszcze kilka dni, w które można poćwiczyć - zapraszam do dyskusji w komentarzach lub na forum.

2010ulotka

Galeria

fot. 1
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry