Półkolonie z angielskim i kamerą w Szkole Językowej English Club

Krzysztof Bychowski

 24 lipca 2010    22:49

winnie_1Jak co roku ostatnie dwa tygodnie wakacji to w szkole językowej English Club czas dla dzieci. Zapraszamy na półkolonie! Zapewniamy dużą dawkę angielskiego i mnóstwo dobrej zabawy przy realizacji
filmowego projektu.

W poprzednich latach nakręciliśmy już trzy odsłony telewizyjnego programu "London TV". Pora na część czwartą. Co w niej będzie? Wiele zależy od inwencji uczestników, ale z pewnością podejmiemy wyzwanie nagrania serii wywiadów ze znanymi osobistościami, w które wcielą się półkoloniści, zapewne powstanie też kolejna parodia wybranego przez dzieci filmu. Uczestnicy półkolonii "zanurzą" się w języku angielskim biorąc codziennie udział w czterech urozmaiconych lekcjach angielskiego, podporządkowanych realizacji
filmu.

Więcej na stronie: http://www.englishclub.pl/polkolonie-z-angielskim-i-kamera/72

winnie_1

Galeria

fot. 1
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry