Treningi dla początkujących

Mikołaj Szczepanowski UMMarki

 12 sierpnia 2010    10:31

logobieg Limit czasu 20 minut pozwala na przejście marszem 1609 m! Poniższe plany są dla osób, dla których ambicją jest jednak przebiegnięcie tego dystansu.Poniższe plany przeznaczone są dla początkujących. Osobom, które biegają już od dłuższego czasu polecamy stronę bieganie.pl.

Plan treningowy do biegu na średnim dystansie przewiduje przeprowadzenie kilku treningów na wymierzonym odcinku (interwały). Pomocna w tym może być strona MapMyRun , na której możemy wymierzyć odległości na satelitarnej mapie miasta. Takie szacunkowe ocenienie odległości powinno wystarczyć na potrzeby naszych treningów.

TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH I PIERWSZY START, warunki początkowe: możliwość swobodnego biegu przez 20 minut)
TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH II (MAŁE DOŚWIADCZENIE, warunki poczatkowe: możliwość swobodnego biegu przez 30 minut)

Generalnie jeśli jesteś w stanie biegiem pokonać 15-20 minut to jesteś też w stanie przebiec dystans 1 mili. Powyższe plany mają na celu poprawę osiągów!

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry