Fan Club Legii Warszawa

Marcin Brzeziński

 11 sierpnia 2010    18:35

Jako, że w Markach mieszka wielu kibiców stołecznego klubu i powszechnie wiadomo, że w grupie można więcej, zrodził się pomysł utworzenia mareckiego Fun Clubu Legii Warszawa. Dzięki temu projektowi możemy osiągnąć pewne przywileje, a nawet korzyści. (Fan Club w liczbie min. 30 osób ma szansę na wejście na mecze rozgrywane na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 za darmo!)

*Tylko do jutra (tj. 12-08-2010)* do południa istnieje możliwość przyłączenia się do mareckiego Fun Clubu Legii Warszawa (termin podany przez KP). Osoby zainteresowane proszę o przesłanie danych (Imię i Nazwisko, ulica i nr domu oraz numer karty kibica) na email: marcoviamarki@gmail.com

Planujemy zrobienie koszulek, flagi i innych gadżetów, więc jeśli ktoś może w jakiś sposób pomóc albo ma jakiś pomysł to bardzo prosimy o głos w dyskusji.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry