24 sierpnia 2010    09:30

umowa_w2Wczoraj w siedzibie Wodociągu Mareckiego zostały podpisane umowy na wybudowanie kanalizacji w ramach Kontraktu 3 i 4. Wykonawcy inwestycji, w drodze przetargu, zostali wybrani na początku lipca. Pozytywna ocena z kontroli przeprowadzonej przez Urząd Zamówień Publicznych, pozwoliła na dalszy krok czyli zawarcie umów.

Kontrakt 3 (południowo - zachodnia część miasta - od granicy z Warszawą do ul. Słonecznej) będzie realizowany przez konsorcjum trzech firm: INŻYNIERIA, INŻBUD oraz KROL. umowa_w4 Natomiast kanalizację w środkowo - wschodniej części Marek - od ul. Stawowej do Dużej oraz po stronie zachodniej od Grunwaldzkiej do Kasztanowej czyli Kontrakt 4, wybudują AMB SOLID i RESBUD (wspólna oferta).

Wykonawcy w ciągu miesiąca od podpisania umowy przedstawią harmonogram prac. Rozpoczną się one prawdopodobnie już na jesieni. Jednocześnie wykonawca budowy kanalizacji w ramach kontraktu nr 3 zapowiedział że będzie chciał zakończyć całość prac do końca 2011 roku.

umowa_w3 PIR

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry