Będzie wodociąg - nie będzie wodociągu

Włodzimierz Karpiński

 18 marca 2008    06:55

Urząd Miasta ogłosił właśnie przetarg nieograniczony na budowę wodociągu. Termin składania ofert - 4 kwietnia 2008 roku. Budowa wodociągu planowana jest w ulicach: Janczarów, Nauczycielska, Parkowa, Podkomorzego i w drodze dojazdowej do ulicy Szkolnej.

Długość przewodu wodociągowego przekracza 1 kilometr. Dokładnie wynosi 1 127,50 metra.Termin wykonania zamówienia - 120 dni od daty wprowadzenia na budowę.

Radość mieszkańców może być przedwczesna.

Informacja o przetargu opublikowana została w Biuletynie Informacji Publicznej 17 marca. Natomiast w Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano ją 11 marca 2008 r.

Ponieważ BIP jest jedynym miejscem w Internecie, gdzie dostępna jest Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia, oznacza to, że prawie przez tydzień specyfikacja nie była dostępna drogą elektroniczną. Firmy spoza Marek mogą protestować.

Czy maja prawo wnieść skuteczny protest - tego nie wiem. Wiem że jest to nie w porządku w stosunku do nich. Mieć należy nadzieję, że przetarg nie zostanie oprotestowany.

Dlaczego tak się dzieje w Wydziale Inwestycji? Oto jest pytanie. Znowu chcemy mieć problemy z przetargiem na własne życzenie?

Władysław Karpiński
Ogłoszenie o Przetargu w BIP-ie.
http://bip.marki.pl/pl/bip/przetargi/2008/11

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry