Przygotowania do wyborów samorządowych

Paweł Pniewski POMarki

 4 września 2010    11:40

1 września br. w Wołominie odbyły się zebrania Zarządu oraz Rady Platformy Obywatelskiej RP w Powiecie Wołomińskim, na których opiniowano kandydatów w jesiennych wyborach samorządowych.

Po ustaleniu kształtu list do rad gmin oraz rady powiatu przez lokalne koła PO, przyszła kolej na ich zaakceptowanie przez Zarząd oraz Radę w Powiecie. Wydano także rekomendację osobom ubiegającym się o stanowisko wójta oraz burmistrza z ramienia Platformy.

Po ustaleniu kształtu list do rad gmin oraz rady powiatu przez lokalne koła PO, przyszła kolej na ich zaakceptowanie przez Zarząd oraz Radę w Powiecie. Wydano także rekomendację osobom ubiegającym się o stanowisko wójta lub burmistrza z ramienia Platformy.

Zgodnie z zaleceniem Zarządu mareckiego koła PO w pierwszej trójce każdej z naszych list (zarówno do rady miasta, jak i powiatu) znalazła się kobieta.

Paweł Pniewski
www.marki-platforma.org

Galeria

zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry