NAGRODA GŁÓWNA - ROWER GÓRSKI!!! MAŁA MILA MARECKA

Mikołaj Szczepanowski

 10 września 2010    22:21

2010-0-19-mila-mareckanagroda_rowerRozpoczyna się ostatni tydzień zgłoszeń do biegu, w związku z tym publikujemy kilka informacji. Ciekawa wydaje się zwłaszcza ta z ostatniej chwili......jak to ma miejsce przy "pierwszych edycji" zdarzają się niespodzianki. Nie inaczej jest tym razem! Praktycznie w ostatniej chwili kontakt z nami nawiązała firma budowlana LAZBUD z Marek (www.lazbud.pl), która zdecydowała się ufundować nagrodę dla pierwszej osoby na mecie! Pod spodem prezentujemy ową nagrodę:

nagroda_rower
LOGO_LAZBUD

Poza tym przygotowaliśmy wraz ze sponsorami pakiety nagród dla 3 najlepszych w poszczególnych kategoriach (przypominamy kobiety i mężczyzni oraz dwie kategorie wiekowe, ustalone na podstawie zgłoszeń!).

Dodatkowo firma English Club ufundowała 2 bony na kurs języka angielskiego dla najstarszego i najmłodszego uczestnika!

W tym tygodniu ukazały się artykuły dotyczące Małej Mili Mareckiej w dwóch gazetach: Fakty.wwl oraz w Echu Podwarszawskim

Parę spraw formalnych:

Zgłoszenia internetowe przyjmujemy do 15 września! Wpisowe 5 zł - przy przelewie liczy się data wysłania.

Później zgłoszenia już tylko na miejscu w Karczmie u Bociana oraz w dniu zawodów w biurze zawodów! Od 16 września wpisowe 8 zł.

Numery startowe będą do odbioru w dniu startu w biurze zawodów.

ZAPISY INTERNETOWE

biegplakat<Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry