Prawo i Sprawiedliwość ogłasza konkurs: Nasza Ziemia - Samorząd 2010

Sylwia Matusiak PISMarki

 11 września 2010    08:49

Prawo i Sprawiedliwość ogłasza konkurs na powiatowe i gminne programy samorządowe. Patronat nad konkursem objął Prezes PiS Jarosław Kaczyński.Chcemy zaangażować mieszkańców gmin i powiatów w tworzenie programów samorządowych Prawa i Sprawiedliwości. Celem konkursu jest wymiana doświadczeń i pomysłów na funkcjonowanie samorządu oraz tworzenie nowoczesnych i skutecznych rozwiązań programowych dla gmin i powiatów.

Zgłaszane programy będą oceniane głównie pod kątem swojej innowacyjności i oryginalności. Premiowana będzie prorozwojowość programów oraz elementy wspierające lokalną przedsiębiorczość.

Programy do konkursu można zgłaszać za pośrednictwem władz regionalnych PiS lub poszczególnych parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości. Twórcami programu mogą być samorządowcy, kandydaci na samorządowców PiS oraz eksperci współpracujący z Prawem i Sprawiedliwością.

Przeczytaj regulamin konkursu

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry