I Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Zakładowych

Rafał Redeł Marcovia

 15 lutego 2004    23:49

W dniu 15 lutego 2004 r. odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Zakładowych o Puchar Prezesa MTS Marcovia 2000. W Turnieju, który został rozegrany w hali sportowej w Zielonce (możemy pozazdrościć takiego miejsca, ale może warto pomysleć o takich hali przy okazji budowy nowego zespołu szkół w Markach) uczestniczyło 6 drużyn. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym po 15 min.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna MBT, która wygrała wszystkie mecze. Kolejne miejsca zajmowały następujące drużyny:
2. DEWOLMENT s.c. - 12 pkt
3. Skład Budowlany JĘDRZEJUK - 7 pkt
4. TOP-VITRO - 6 pkt
5. PRAKTIKER - 3 pkt
6. TCHIBO - 1 pkt

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został wybrany Sebastian Ryński z drużyny DEWOLMENT, najlepszym strzelcem został Sławomir Kozłowski, a najlepszym bramkarzem Norbert Jasiński obaj z drużyny MBT. Turniej miał wymiar sportowy ale jednocześnie integracyjny. Pokazał, że pracodawcom zależy na rozwoju kultury fizycznej swoich pracowników oraz bliższej z nimi integracji.

Na szczególne wyróżnienie w tym zakresie zasługuje właściciel składu budowlanego Jęrzejuk, który osobiście, wraz z rodziną aktywnie dopingował swoich zawodników.

W najbliższym czasie MTS Marcovia 2000 planuje zorganizowanie turnieju drużyn zakładowych w koszykówce (drużyny trzy osobowe) oraz w innych dyscyplinach sportowych. Tradycyjnie wiosną zorganizowany zostanie turniej piłki nożnej drużyn zakładowych rozgrywany na trawie. Jesienią planujemy zorganizowanie rozgrywek ligi szóstek piłkarskich. MTS Marcovia 2000 już teraz zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w organizowanych przez nas imprezach sportowych.

Jacek Zalewski

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry