VI Spartakiada Rodzinna CHAT 2010

Jacek Orych MSG UMMarki

 21 września 2010    23:50

SpartakiadaMareckie Stowarzyszenie Gospodarcze wraz ze Starostą Powiatu Wołomińskiego oraz Burmistrzem Marek ZAPRASZAJĄ na VI Spartakiadę Rodzinną CZAT 2010 26 września 2010 Stadion Miejski, ul. Wspólna 12 Godziny:13-19

Mnóstwo atrakcji, mnóstwo zabawy, cenne nagrody.

Dla każdego coś miłego.

Liczne konkurencje sportowe i konkursy z nagrodami.

Plakat i program

Plakat

Poczuj w Markach Sportowy Zawrót Głowy

Gdzie? Na stadionie Marcovii! Kiedy? W najbliższą niedzielę. Oj, będzie się działo. Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze zaprasza na już szóstą edycję Spartakiady Rodzinnej! Dobra zabawa ? jak zwykle - gwarantowana.

?Dla każdego coś miłego? ? to stare porzekadło pasuje jak ulał do mareckiej imprezy, która tradycyjnie jest organizowana na pożegnanie lata i którą odwiedzają tysiące mieszkańców naszego miasta oraz gości. Nie wierzycie? Spójrzcie na program.

Na tych, którzy poczują choćby odrobinę adrenaliny, czekają biegi, skoki w dal, big bierki, wyścigi na deskach czy tenis stołowy. Tradycyjnie ukoronowaniem części sportowej będzie wybór Sportowej Rodziny Roku.

Ci, którzy chcą obcować (i to dosłownie) ze sztuką przez duże "S", także się nie zawiodą. Jedną z atrakcji spartakiady będą zajęcia rzeźbiarskie, prowadzone przez Zofię i Jana Kubickich, prowadzone pod nieco tajemniczym tytułem ?Mój ślad?. Do tego organizatorzy dokładają występy teatralne, pokazy tańca czy koncert zespołu popowo-rockowego. Jak zapewniają przedstawiciele MSG, pojawią się też "Cezary Pazura" i "Chuck Norris". Proszą jednak o zachowanie dyskrecji, by uniknąć najazdu stołecznych paparazzi.

Do sportu i kultury zostaną dodane elementy edukacyjne. Organizatorzy zapewniają, że nie będą to jednak nudne zajęcia. Dla tych, co lubią bujać z głową w chmurach, przygotowano pokaz lotów balonem. Swój kącik będą mieć Panie, które będą mogły poznać zasady sztuki makijażu. Wreszcie na tych, którzy czują, że skrywają w sobie umiejętności Roberta Makłowicza, czeka konkurs kulinarny.

Tym bardziej, że wśród wszystkich uczestników spartakiady, nad którą patronat objęli Starosta Powiatu Wołomińskiego oraz Burmistrz Marek, będą rozlosowywane atrakcyjne nagrody rzeczowe!

ZAPRASZAMY!!!

Galeria

fot. 1
fot. 2
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry