"ŻABI KRÓL" I ZNAKI DROGOWE

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 23 września 2010    23:30

SDC1062822 września aktorzy ze Studia Małych Form Teatralnych Scenografii i Reżyserii z Krakowa wystawili w Bibliotece Publicznej Miasta Marki adaptację baśni braci Wilhelma i Jakuba Grimm "Żabi król", w którą zostały wplecione zasady ruchu drogowego. W trakcie interaktywnego przedstawienia 75 dzieci z klas "O" poznało podstawowe znaki drogowe i uczyło się bezpiecznego zachowania na drodze. W czasie 45 minutowego przedstawienia mali uczniowie mieli okazję współtworzyć bajkową rzeczywistość z aktorami, którzy zapraszali je do współpracy i zabawy.
Kolorowa dekoracja i zabawni, kontaktowi artyści zapewnili i maluchom, i dorosłym - nauczycielom i rodzicom, którzy licznie towarzyszyli swoim pociechom w wyprawie do biblioteki- dobrą zabawę połączoną z niewątpliwie pożyteczną nauką dobrych obyczajów i ostrożności na drogach. Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z przedstawienia.

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry