Mała Mila Marecka - relacja [Akt. + nowe fotki]

Mikołaj Szczepanowski UMMarki TPM

 25 września 2010    09:47

Mała Mila Marecka już za nami! W biegu wystartowało 125 zawodników, wszystkim udało się ukończyć zawody. Organizatorami biegu byli Marek Szczepanowski, Radny Miasta Marki oraz Mazowiecka Wspólnota Samorządowa i Urząd Miasta Marki.

Najszybciej milę pokonał Łukasz Parszczyński z Warszawy (4:20). Prawie 20-sekundowa przewaga i niezwykła łatwość biegu ? i nie ma w tym nic dziwnego, w końcu to Mistrz Polski na 1500 metrów! Nikt chyba nie spodziewał się, obecności gwiazdy na lokalnej imprezie! Nie co dzień w Markach gościmy sportowców na takim poziomie! Pierwszą kobietą na mecie była Daria Gniadek z Marek z czasem 6:15.

bieg_mila32

Biegacze mogli liczyć na regenerację przy kubku wojskowej grochówki i muzyce w wykonaniu zespołu Blues Drivers. Około godziny 18 rozpalono ognisko i na dobre zaczął się coroczny ?Dzień Sąsiada?. Już tradycją jest przemówienie Janusza Werczyńskiego, Burmistrza Marek dotyczące aktualnej sytuacji miasta. Tym razem Burmistrz wystąpił "na sportowo", ponieważ podczas biegu bronił barw Urzędu Miasta Marki. Podczas Dnia Sąsiada obecni byli także Radni Miejscy - Bogdan Trzemecki, Izabela Brzezińska i reprezentujący Radę Miasta Marki w biegu Filip Rżewski.

bieg_mila29

W imieniu organizatorów chciałbym pogratulować zwycięzcom oraz podziękować wszystkim sponsorom i partnerom biegu, a także Komendantowi Andrzejowi Oleksiakowi, który pomógł w zabezpieczeniu trasy i miejsca imprezy. Chciałbym podziękować też wszystkim osobom, które pomagały przy biegu w dniu zawodów .

PROSZĘ O KONTAKT: PANÓW ROSŁON ŁUKASZ oraz MANIK JAKUB! MAIL: mikolaj@marki.net.pl

WYNIKI BIEGU
FOTORELACJA

Fotki autorstwa Marcina Brzezińskiego:
FOTO 1 (ok. 85 mb)
FOTO 2 (ok. 85 mb)
FOTO 3 (wkrótce)

biegplakat

Galeria

fot. 1
fot. 2
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry