Chodźcie z nami!

Paweł Pniewski POMarki

 27 września 2010    21:01

Kadencja obecnych władz powoli dobiega końca. Wybory samorządowe tuż, tuż. Zbliża się okres formowania list wyborczych. Zwracamy się z apelem do markowian, którym leży na sercu dobro naszej małej ojczyzny: "Chodźcie z nami!". Razem możemy zmieniać nasze otoczenie na lepsze.

Wykorzystajmy szanse, która przytrafia się naszemu miasta po wielu latach bylejakości, pogłębiania zacofania cywilizacyjnego i braku efektywnego administrowania. Stwórzmy listy wyborcze, na których znajdą się fachowcy w swoich dziedzinach, społecznicy, którzy chcieliby mieć wpływ na rozwój swojego miasta, osoby nie związane personalnie ani ekonomicznie z obecnymi władzami miasta. Apelujemy do organizacji politycznych z naszego miasta oraz organizacji społecznych: nie walczmy między sobą, walczmy o lepsze jutro dla Marek.

Platforma Obywatelska dąży do stworzenia listy wyborczej składającej się z profesjonalistów, osób niezależnych, chcących poświęcić swój czas dla rozwoju naszej mareckiej społeczności. Jeśli jesteś przeciwny marazmowi, masz pomysły jak ożywić nasze miasto, które chciałbyś zrealizować jako radny, wystartuj w wyborach samorządowych. Weź los swojego miasta we własne ręce. Zachęcamy do startu z listy Platformy Obywatelskiej, prawdopodobnie jedynej w pełni nie związanej z obecnymi władzami. Osoby startujące z naszego komitetu wyborczego nie mają obowiązku wstępowania do partii, a dyscyplina partyjna w samorządzie to jedynie wymysł naszych oponentów politycznych. Na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt znajduje się formularz, za pomocą którego można zgłosić chęć współpracy z naszym komitetem wyborczym. Chodźcie z nami!

Zarząd koła
www.marki-platforma.org

Galeria

zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry