Tomasz Majewski w SP 4

Anna Konopka SP4

 12 października 2010    12:56

imagesW ramach kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł" zaproszono do naszej szkoły Tomasza Majewskiego.

11 października 2010 roku o godz. 11: 00 odbyło się spotkanie ze złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w pchnięciu kulą Tomaszem Majewskim oraz jego trenerem Henrykiem Olszewskim. W spotkaniu wziął również udział Burmistrz Miasta Marki Pan Janusz Werczyński oraz Pani Dyrektor Magdalena Osińska. Licznie stawili się uczniowie klas IV-VI wraz z nauczycielami. Uczniowie mieli okazję zadać kilka, wcześniej przygotowanych pytań, jak i uzyskać autograf od gościa. Pan Tomasz Majewski udowodnił nam jak ważna jest w życiu pasja oraz ciężka praca, bowiem pchnięcie kulą zaczął uprawiać w wieku 15 lat, a sukcesy pojawiły się się kilka lat później. Okazało się, ze nasz idol był bardzo dobrym uczniem, a szkołę podstawową ukończył ze świadectwem z czerwonym paskiem. Jako że pasjonował się historią, studiował na wydziale politologii, gdzie uzyskał tytuł magistra. Ponadto, zachęcił uczniów do nauki języków obcych, co wielokrotnie przydało mu się w występach na imprezach sportowych.

Celem spotkania było propagowanie aktywności fizycznej, jako alternatywy dopalaczy. Z wiedzy o gościu przeprowadzony zostanie konkurs.

Panu Tomaszowi Majewskiemu i jego trenerowi Henrykowi Olszewskiemu serdecznie dziękujemy za przybycie i życzymy wielu sukcesów!

Dziękujemy również Pani Bogumile Olszewskiej za zorganizowanie spotkania oraz przygotowanie prezentacji multimedialnej o sukcesach sportowych Tomasza Majewskiego.

Fotorelacja:

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry