24.10.2010-Galeria MOK zaprasza na wernisaż Katarzyny Listwon

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK

 19 października 2010    12:30

2010_10_24_kasia_listwon_zapr_internetGaleria Mareckiego Ośrodka Kultury zaprasza na wernisaż wystawy ilustracji KATARZYNY LISTWON pt. "...ŚWIAT JEST TEATREM..." w niedzielę, 24 października 2010 roku, o godz. 16.00. Uroczystość uświetni koncert w wykonaniu ANNY POTYRAŁY - śpiew, ELŻBIETY DROZDOWSKIEJ - flet, ADAMA KUBLIKA - skrzypce i PAWŁA LISTWONA - pianino. Wstęp wolny.

KATARZYNA LISTWON

Urodziła się w 1973 roku w Warszawie, mieszka w Markach. W 1999 roku ukończyła Wydział Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Pracę dyplomową w zakresie malarstwa wykonała pod kierunkiem prof. Z. Gostomskiego i prof. S. Baja, aneks do dyplomu w pracowni technik ściennych pod kierunkiem  prof. E. Tarkowskiego. Jest malarzem, ilustratorem, grafikiem, autorką kilkunastu projektów okładek publikacji książkowych oraz wielu ilustracji.  W zakresie malarstwa sztalugowego wykonała szereg prac o tematyce religijnej, między innymi "Młochowska Biblia Pauperum" do kościoła ojców Michaelitów w Młochowie. Pracuje jako nauczyciel sztuki w ZS Nr1 im. Jana Pawła II w Markach. Prace artystki znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.

2010_10_24_kasia_listwon_zapr_internet

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry