19 października 2010    14:09

TPM CUP '10Po raz IV rusza jedna z największych imprez powiatu wołomińskiego - TPM CUP. Turniej halowy odbędzie się ponownie w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Markach. W ubiegłorocznych rozgrywkach wzięło udział 270 zawodników, zaś widownia przed meczem finałowym była wypełniona.

W tegorocznej edycji zmieniono nieco sposób rejestracji. Zgłoszenia odbywać się będą wyłącznie przez e-mail, a wpisowe i kaucja wpłacane na konto bankowe. Do rozgrywek tradycyjnie mogą przystąpić drużyny złożone z maksymalnie 10 zawodników, którzy w dniu meczu finałowego ukończyli 14 lat. Impreza przeznaczona jest głównie dla mieszkańców Marek, a także powiatu wołomińskiego.

TPM CUP '10

Organizator: Towarzystwo Przyjaciół Marek, Urząd Miasta Marki

Termin: 04.12.2010r. (eliminacje); 11,12.12.2010r. (faza grupowa i pucharowa)

Miejsce: Hala Sportowa przy SP4, ul. Duża 3, Marki

Zgłoszenia: poprzez e-mail - szczegóły wkrótce

Wpisowe: 100 PLN - drużyny młodzieżowe; 200 PLN - drużyny seniorskie - przelew na konto

Kaucja: 200 PLN - przelew na konto, odbiór osobisty - szczegóły wkrótce

Limity: W drużynie może wsytąpić maksymalnie 10 zawodników, którzy ukończyli w dniu meczu finałowego 14 lat (urodzeni po 12.12.1996r.). Do rozgrywek TMP CUP '10 nie mogą przystapić zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek piłkarskich III ligi i wyższych (Ekstraklasa, I liga, II liga).

Definicje:

Drużyna młodzieżowa - za drużynę młodzieżową uważa się ekipę, w której minimum 60% zawodników nie ukończyło 18 roku życia do dnia meczu finałowego - urodzeni po 12.12.1992r.

Drużyna seniorska - za drużynę seniorską uważa się ekipę, w której minimum 60% zawodników ukończyło 18 roku życia do dnia meczu finałowego - urodzeni przed 12.12.1992r.

Drużyna marecka - za drużynę marecką uważa się ekipę, w której minimum 60% zawodników zamieszkuje w Mieście Marki i może potwierdzić to dokumentem tożsamości zawierającym zdjęcie.

Więcej szczegółów wkrótce :)

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry