Czary w Bibliotece...

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 9 kwietnia 2008    16:56

warssawa10.jpg3 kwietnia w Bibliotece Publicznej Miasta Marki miało odbyć się przedstawienie z cyklu Legendy warszawskie pt. "Wars i Sawa" wystawiany przez artystów ze Studia Art - Re w Krakowie. Jednak w wyniku pomyłki - nie naszej! - uczniowie obejrzeli w radosnej, wiosennej scenerii przedstawienie p.t..."Żabka i Bocian"!. Jak mówi stare przysłowie "nie ma tego złego...", nasi goście - jak nam sie zdaje, a wyraźnie widać na załączonych poniżej zdjęciach - byli zachwyceni tym "nieporozumieniem". Przedstawienie nie byłoby tak urocze, gdyby nie dwoje młodych, zaangażowanych i bardzo wesołych aktorów, którzy w ciągu godziny przemieniali się z żaby w sikorkę, a z biedronki w bociana i dzięcioła. Do zabaw wciągali - z powodzeniem publiczność. Takich salw śmiechu dawno w bibliotece nie słyszeliśmy. Przepraszamy i mamy nadzieję, iż następnym razem nie będzie podobnych niespodzianek, chociaż ta okazała się sympatyczna. Dziękujemy uczestnikom, a także nauczycielom prowadzącym za przybycie.

warssawa01.jpgwarssawa02.jpgwarssawa03.jpg

warssawa05.jpgwarssawa06.jpgwarssawa071.jpg

warssawa081.jpgwarssawa04.jpgwarssawa09.jpg

warssawa11.jpgwarssawa12.jpgwarssawa13.jpg

warssawa14.jpgwarssawa15.jpgwarssawa16.jpg

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry