Dorzuć się do puszki WOŚP

Oceniamy realizację budżetu za 2007 rok

Krystyna Siennicka RadaMiastaMarki

 3 kwietnia 2008    21:32

Zbliża się czas oceny realizacji budżetu naszego miasta za 2007 rok. Komisje rady rozpoczynają prace nad sprawozdaniem burmistrza z wykonania budżetu.

Rozpoczyna Komisja Rewizyjna. Na posiedzeniu w dniu 8 kwietnia analizować będzie sprawozdanie. Natomiast na kolejnym posiedzeniu, w dniu 9 kwietnia, zajmować się będzie wydaniem opinii o wykonaniu budżetu naszego miasta.

Analizą sprawozdania zajmować się będzie także Komisja Budżetowo-Gospodarcza na swoim posiedzeniu w dniu 9 kwietnia.

Ostatnie słowo należeć będzie do Rady Miasta. Radni na sesji rozpatrzą sprawozdanie burmistrza. Zwykle burmistrz poza pisemnym sprawozdaniem przedstawia prezentację. Pewnie będzie tak i tym razem.

Następnie zapoznają się z opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w Warszawie oraz wnioskiem Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Marki.

Końcowym akcentem będzie głosowanie nad uchwałą w sprawie udzielenia Burmistrzowi Miasta Marki absolutorium
z tytułu wykonania budżetu na 2007 rok.

Sprawozdanie jest dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej.
http://bip.marki.pl/pl/bip/px_2007_budzet_sprawozdanie.pdf

Krystyna Siennicka

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry