TPM CUP '10 - zgłoszenia

Marcin Brzeziński UMMarki TPM

 28 października 2010    16:10

TPM CUP '10Rozpoczynamy rejestrację zgłoszeń do Turnieju TPM CUP '10. Od dziś do 20.11.2010r. możecie zgłaszać drużyny na adres e-mail: tpmcup@gmail.com.

REGULAMIN TPMCUP '10

KARTA ZGŁOSZENIA

ZGODA RODZICÓW/OPIEKUNÓW

GIEŁDA ZAWODNIKÓW

ZGŁOSZONE DRUŻYNY


W mailu należy załączyć wypełnioną Kartę Zgłoszenia oraz skan/zdjęcie wypełnionej Zgody Rodzica/Opiekuna na udział w Turnieju osoby niepełnoletniej, jeżeli taka występuje w drużynie. W odpowiedzi otrzymacie maila z numerem konta bankowego, na które należy przelać wpisowe oraz wysłać potwierdzenie dokonania transakcji przez mail. Ważne: Proszę nie zmieniać tematu wiadomości!

Zgłoszenia poprzez e-mail:

Odbiorca: tpmcup@gmail.com
Temat: Zgłoszenie DO TPM CUP '10
Treść: Zgłaszam drużynę [nazwa drużyny] z [miejscowość]. Dane osoby kontaktowej - kapitana/kierownika/opiekuna drużyny: [imię i nazwisko], [telefon].
Załączniki: Karta Zgłoszenia; Zgoda Rodzica

Kaucję należy wpłacić osobiście wraz z przekazaniem oryginałów Karty Zgłoszenia oraz Zgody Rodzica/Opiekuna na spotkanie TPM, które odbędzie się 17.11.2010r. lub 24.11.2010r. w Zespole Szkół nr 1, ul. Piłsudskiego w godzinach 18:30 - 20:00. Odbiór kaucji planowany jest na dzień 15.12.2010r. w tym samym miejscu, w godzinach 18:30 - 20:00. Szczegóły dotyczace kaucji zostały opisane w Regulaminie Turnieju.

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry