Już w sobotę Marcovia gra z Wkrą Żuromin !

Paweł Jaczewski Marcovia

 26 października 2010    21:25

wkra_zurominJuż w najbliższą sobotę o godzinie 13. na stadionie w Markach przy Wspólnej 12 spotkanie 8. i 11. drużyny IV ligi.

Mimo zbliżonych lokat w tabeli Marcovia wydaje się być zdecydowanym faworytem tego spotkania, zwłaszcza, że od 5. ostatnich spotkań nie przegrała, uzyskując korzystne rezultaty niejednokrotnie z dużo wyżej notowanymi od siebie rywalami. Nasz drużyna ma na koncie obecnie 19. punktów po 12. kolejkach, rywal ma 13. oczek. Ostatnie spotkania Marcovii i Wkry miały miejsce 18 sierpnia 2007 roku, kiedy to wygraliśmy w Żurominie 2:0 oraz 29 marca 2008 r w Markach. To ostatnie spotkanie przegraliśmy po zaciekłej walce 1:2. Ostatniego gola (na 1:2) strzelił Żurominowi z ponad 20. metrów Mariusz Ciszewski.
Jak pójdzie Marcovii w kolejnym spotkaniu z Wkrą - przyjdź i przekonaj się. Koniecznie zabierz ze sobą też rodzinę i znajomych !

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry