"Jesień relaks niesie"- Zaproszenie na warsztaty

Ania Banasik

 29 października 2010    11:20

ulotka7_DRUK_str1Jesień przysparza nam często niesympatycznych doznań ze strony układu nerwowego, trawiennego czy odpornościowego. Wychodząc naprzeciw jesiennym szarugom, depresjom i obniżeniom nastroju Instytut Promocji Rozwoju Osobowości "IPRO" w ramach projektu "Cztery pory dla Kobiety" przygotował dla Pań mieszkających w Markach cykl otwartych warsztatów relaksacyjnych.

W trakcie spotkań będzie można nauczyć się sposobów odprężenia organizmu i głębokiego relaksu. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną psychoterapeutkę i trenerkę Martę Karpińską-Makowską pozwolą wszystkim uczestniczkom poznać metody świadomej walki ze stresem, bezsennością, nerwobólami. Dzięki naszym warsztatom poprawie ulegnie kondycja psychiczna oraz zdolność koncentracji uwagi, co wpłynie pozytywnie na jakość życia osobistego i zawodowego. Poznane techniki będą mogły Panie samodzielnie stosować w domowym zaciszu, co zaowocuje trwałą poprawą zdrowia.


  • Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Okólnej 14 w każdy wtorek o godz. 19.00-20.00

  • Opłata w wysokości 12 zł dla Pań mieszkających w Markach za 1 spotkanie przyjmowana jest bezpośrednio przed zajęciami.

  • Osoby spoza Marek płacą 28 zł za sesję. Istnieje możliwość opłacenia całego cyklu ( 8 zajęć) i uzyskania bonifikaty w wysokości 10%.

  • Zalecamy wygodny strój nie krępujący ruchów, w sali relaksacyjnej zdejmujemy obuwie. Przeciwwskazaniem do uczestnictwa  w zajęciach jest stwierdzona schizofrenia.

  • Projekt jest dofinansowany przez Burmistrza miasta Marki.

  • Prosimy o punktualne przybycie.


Zapraszamy wszystkie Panie, które stać na podarowanie sobie jednej godziny tygodniowo w prezencie i oderwanie się od rutynowych zajęć dnia codziennego. Informacje o zapisach na www.ipro.org.pl

 

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry