Prezentacja kandydatów w wyborach samorządowych

Paweł Pniewski POMarki

 6 listopada 2010    16:02

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP zaprasza do zapoznania się z sylwetkami kandydatów na radnych oraz sylwetką kandydata na burmistrza Marek Pawła Porębskiego. Na stronie internetowej mareckiego koła PO znajduje się również samorządowy program wyprowadzenia Marek z zacofania cywilizacyjnego. Rozwinięcie haseł programu znaleźć można w programach poszczególnych kandydatów na radnych oraz kandydata na burmistrza. W zakładce Aktualności znajdują się informacje dotyczące działalności naszego koła.

Jesteśmy nową siłą polityczną w Markach, w żaden sposób nie związaną z obecną władzą lokalną. Po raz pierwszy wystawiamy kandydatów w wyborach do Rady Miasta Marki oraz kandydata na stanowisko burmistrza. Nikt z naszych kandydatów nigdy nie zasiadał w mareckiej Radzie i nie ponosi odpowiedzialności za obecny stan rzeczy w naszym mieście. Razem z KWW Lepsze Marki PL posiadamy najmłodsze listy kandydatów.
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Lista numer 4
www.marki-platforma.org
kontakt@marki-platforma.org

Galeria

zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry