Jesteśmy "prawie najlepsi" w województwie

Michał Suchecki UKSStruga

 9 listopada 2010    23:20

DSC01267Przed miesiącem odbyły się w Zespole Szkół nr 2 w Markach mistrzostwa powiatowe, zaś w sobotę 6 listopada Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Województwa Mazowieckiego w warcabach klasycznych 64-polowych.

Do zawodów przystąpiło 13 drużyn z 10 szkół naszego województwa, w sumie 61 zawodników. Nasz klub UKS Struga reprezentowały 2 drużyny z SP5 w Markach i 2 drużyny z SP1 w Słupnie. Pozostałe szkoły to: SP1 i SP5 Mińsk Mazowiecki, SP Brzóze, Turze, Nowe Ręczaje, Klembów, SP7 Wołomin, SP3 Kobyłka.

Zgodnie z regulaminem zawodnicy rozegrali 7 rund, warcabiści danej drużyny nie grali między sobą. Pierwsze miejsce indywidualnie zdobyła zawodniczka UKS Struga, uczennica SP7 w Wołominie Karolina Sobolewska, drugi był Robert Kaczmarski z Mazovii (SP5 Mińsk Mazowiecki), trzecie miejsce zajął nasz zawodnik z SP5 Marki Artur Moczulski.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła SP5 Mińsk Mazowiecki, drugie miejsce zdobyli nasi zawodnicy z SP1 w Słupnie, zaś na trzecim miejscu zakończyła rozgrywki szkoła z Marek. Tak więc drugie i trzecie miejsce należy do naszego klubu!

Nagrody wręczyli zawodnikom: Prezes Polskiego Związku Warcabowego Tadeusz Kosobudzki, Burmistrz Miasta Marki Janusz Werczyński, Dyrektor ZS2 w Markach Elżbieta Piszcz oraz Prezes i Skarbnik Mazowieckiego Związku Warcabowego Edyta Suchecka i Barbara Moczulska.

[gallery link="file" orderby="title"]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry