Zasady prowadzenia Kampanii wyborczej w Portalu Społeczności Marek

Krzysztof Bychowski Wybory

 10 listopada 2010    23:56

Zapraszamy Komitety Wyborcze do nadsyłania materiałów wyborczych przeznaczonych do publikacji na stronach Portalu Społeczności Marek.
Przed chwilą wysłaliśmy do Komitetów Wyborczych działających na terenie naszego miasta list zawierający zaproszenie do nadsyłania materiałów wyborczych oraz określenie zasad publikacji tych materiałów.
Poniżej publikujemy treść listu wysłanego do Komitetów Wyborczych.

========================================

ZAPRASZAMY
Zapraszamy Komitety Wyborcze działające na terenie miasta Marki do przysłania materiałów wyborczych przeznaczonych do publikacji na stronach Portalu Społeczności Marek. Kopię tego dokumentu otrzymają pełnomocnicy komitetów wyborczych działających na terenie naszego miasta.

JAKIE MATERIAŁY
Zapraszamy do przysłania następujących materiałów wyborczych:

1. dokument tekstowy (bez zdjęć) zawierający: • dane Komitetu Wyborczego (nazwa, adres)
  + ewentualnie adres strony internetowej, adres e-mail do kontaktów z wyborcami itp; • program Komitetu Wyborczego;
 • listę kandydatów - do Rady Miasta Marki, Rady Powiatu Wołomińskiego
  + ewentualnie sylwetki kandydatów • Kandydata na stanowisko Burmistrza
  + ewentualnie jego sylwetkę, program, zamierzenie itp.


 • i inne ?stałe? informacje o Komitecie np. linki do stron internetowych itp


Dokument ten zostanie opublikowany i nie będzie możliwości wprowadzania w nim merytorycznych zmian poza uzupełnianiem o linki do ulotek wyborczych.

2. ulotki wyborcze:
Format: do 5 dokumentów w formacie pdf wielkości do 10Mb zawierających dowolne informacje, zdjęcia.

Nie będą publikowane materiały wyborcze zawierające oskarżenia, pomówienia plotki itp. na temat kandydatów konkurencyjnych komitetów ? portal marki.net.pl nie będzie wykorzystywany do prowadzenia negatywnej kampanii wyborczej. W przypadku odrzucenia jakiegoś materiału redakcja powiadomi o tym zainteresowany komitet wyborczy oraz czytelników portalu stosowną informacją.

FORMAT, TERMIN I SPOSÓB NADSYŁANIA MATERIAŁÓW
Program Komitetu w formacie tekstowym (rtf, odt lub doc) oraz ewentualnie ulotki wyborcze prosimy przysyłać pocztą elektroniczną w pod adres e-mail: redakcja@marki.net.pl. lub dodać w postaci szkicu w części administracyjnej portalu (i powiadomić o tym redakcję stosownym mailem/SMS-em/telefonem).

Materiały będą publikowane na portalu w przeciągu dwóch dni roboczych. Materiały do publikacji można nadsyłać do 18 listopada 2010 (czwartek) do godz 8.00. Materiały nadesłane po tym terminie nie zostaną opublikowane.

SPOSÓB KONTAKTU
Prosimy o odpowiedź (w formie e-maila pod adres redakcja@marki.net.pl), czy komitet przyśle materiały wyborcze do publikacji na stronie marki.net.pl ? czytelnicy portalu zostaną powiadomieni o tej odpowiedzi.
W przypadku wyrażenia chęci publikacji prosimy o wyznaczenie jednej osoby odpowiedzialnej za nadsyłanie materiałów wyborczych, podanie jej telefonu i określenie jednego adresu e-mail z którego będą nadsyłane materiały.

JAK MATERIAŁY BĘDĄ OPUBLIKOWANE
Program Komitetu wraz z linkami do ewentualnych ulotek wyborczych zostanie opublikowany i podlinkowany na głównej stronie portalu społeczności marek.

W imieniu redakcji portalu
Krzysztof Bychowski

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry