UKS Struga Mistrzem Polski

Michał Suchecki UKSStruga

 16 listopada 2010    23:31

DSC06447_1W listopadzie zawodnicy UKS Struga uczestniczyli w najważniejszych dla warcabistów klasycznych zawodach ogólnopolskich. Zarówno indywidualnie jak i drużynowo odnieśli wspaniałe sukcesy.

W Lipnie k/Leszna w woj. wielkopolskim odbyły się w dniach 7-11.2010 Finały X Indywidualnych Mistrzostw Polski w warcabach klasycznych. Do zawodów zakwalifikowali się dwaj nasi czołowi zawodnicy: Michał Janicki i Paweł Suchecki. Michał zajął drugie miejsce, zdobywając tytuł Wicemistrza Polski. Paweł zakończył turniej na szóstym miejscu.

Od 12.11.2010 rozpoczęły się w Lipnie zawody zespołowe - XVIII Drużynowe Mistrzostwa Polski w warcabach klasycznych. Do Michała i Pawła dojechała Edyta Suchecka, Marcin Grzesiak i Grażyna Grzesiak. To czołówka warcabistów UKS Struga, która wytyczyła sobie bojowe zadanie: odzyskanie tytułu Mistrza Polski, który po 6-letnim królowaniu odebrała im przed rokiem drużyna z Lipna. Pokonanie drużyny gospodarzy nie było łatwe. To znakomici zawodnicy. Ale nasi pokazali swoją klasę i wygrali turniej! Po raz siódmy drużyna UKS Struga została Drużynowym Mistrzem Polski w warcabach klasycznych!

W Mistrzostwach Polski w grze błyskawicznej nasza drużyna zajęła II miejsce, uzyskując tytuł Wicemistrza Polski.

Trzy puchary przywiezione z tegorocznych zawodów z Lipna to niezwykle cenne trofea. Marecki UKS Struga znów jest najlepszym klubem w Polsce.

[gallery columns="2"]

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry