Piszą o nas w "Echu"

Rafał Redeł

 31 marca 2003    22:26

W wydaniu Echa Podwarszawskiego z dnia 22-23 marca 2003 r. (nr (2) 5) ukazała się informacja na temat pomysłu rozwieszania rozkładów jazdy na przystankach autobusowych na terenie Marek. Jak nietrudno się domyśleć chodzi tu inicjatywę podjętą przez redakcję Portalu Społeczności Marek.
Autor z dużym entuzjazmem wypowiada się o przeprowadzonej akcji, deklarując jednocześnie wsparcie, za co serdecznie dziękujemy. Do publikacji wkradły się jednak pewne nieścisłości. Autor napisał, że inicjatorem rozwieszania rozkładów był "mieszkaniec Marek". Ponadto, owego "mieszkańca Marek" łączy się z "mareckim forum internetowym znajdującym się na oficjalnej stronie urzędu (www.marki.pl)". Jak wiadomo na urzędowej stronie internetowej Miasta Marki nie ma forum dyskusyjnego - chodzi tu o forum znajdujące się na stronie gazety wyborczej.
[KB]Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry