Przedłużamy czas zgłoszeń!

Marcin Brzeziński UMMarki TPM

 21 listopada 2010    11:43

TPM CUP '10W związku z pojawiającymi się pytaniami o możliwość dodatkowych zgłoszeń, oraz z racji istnienia takiej możliwości, przedłużamy czas zgłoszeń!
Nowa data terminu zgłoszeń to 27.11.2010r. Zgłoszeń należy dokonać mailem lub na spotkaniu TPM, 24.11.2010r. w Pałacyku Briggsów - Zespole Szkół nr 1 w Markach w godz. 19:15 - 20:00.

ZGŁOSZONE DRUŻYNY GIEŁDA ZAWODNIKÓW REGULAMIN TPM CUP '10


KARTA ZGŁOSZENIA ZGODA RODZICÓW/OPIEKUNÓW GIEŁDA ZAWODNIKÓWW mailu należy załączyć wypełnioną Kartę Zgłoszenia oraz skan/zdjęcie wypełnionej Zgody Rodzica/Opiekuna na udział w Turnieju osoby niepełnoletniej, jeżeli taka występuje w drużynie. W odpowiedzi otrzymacie maila z numerem konta bankowego, na które należy przelać wpisowe oraz wysłać potwierdzenie dokonania transakcji przez mail. Ważne: Proszę nie zmieniać tematu wiadomości!

Zgłoszenia poprzez e-mail:

Odbiorca: tpmcup@gmail.com
Temat: Zgłoszenie DO TPM CUP '10
Treść: Zgłaszam drużynę [nazwa drużyny] z [miejscowość]. Dane osoby kontaktowej - kapitana/kierownika/opiekuna drużyny: [imię i nazwisko], [telefon].
Załączniki: Karta Zgłoszenia; Zgoda Rodzica

Kaucję należy wpłacić osobiście wraz z przekazaniem oryginałów Karty Zgłoszenia oraz Zgody Rodzica/Opiekuna na spotkanie TPM, które odbędzie się lub 24.11.2010r. w Zespole Szkół nr 1, ul. Piłsudskiego w godzinach 19:15 - 20:00. W przypadku braku możliwości pojawienia się na spotkaniu prosimy o kontakt na podany wyżej adres e-mail. Odbiór kaucji planowany jest na dzień 15.12.2010r. w tym samym miejscu, w godzinach 19:15 - 20:00. Szczegóły dotyczace kaucji zostały opisane w Regulaminie Turnieju.

Losowanie grup odbędzie się na spotkaniu TPM w dn. 1.12.2010r. w Zespole Szkół nr 1, ul. Piłsudskiego w godzinach 19:15 - 20:00. Zapraszamy przedstawicieli drużyn.

Przypominamy! Teren Zespołu Szkół nr 1 jest objęty zakazem palenia.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry