Turniej o puchar Burmistrza Miasta Marki w szachach

Michał Suchecki UKSStruga

 23 listopada 2010    23:53

szachySzachisto!,
już po raz jedenasty rusza Grand Prix Powiatu Wołomińskiego w szachach o Puchar Starosty Powiatu. Pierwszy turniej - o puchar Burmistrza Miasta Marki odbędzie się w sobotę 4 grudnia 2010 r. w Zespole Szkół nr 2 w Markach, początek zawodów godzina 15:00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców naszego powiatu do udziału w zawodach.

Liczy się nie tylko wygrana, ale sportowa walka, nawiązanie nowych znajomości, pożyteczna rozrywka połączona z ćwiczeniem umysłu, wspaniały sposób spędzenia wolnego czasu. Przyjdź - przekonasz się! Jeśli tylko wiesz, na czym polega gra w szachy i nie mylą Ci się figury - zmierz się z przeciwnikiem.

Organizatorzy z UKS "Struga" zapewniają sprawne poprowadzenie imprezy, poczęstunek i miłą atmosferę, a także atrakcyjne nagrody dla zawodników.

Jak było wcześniej - w poprzednich edycjach, możesz sprawdzić w kronice na http://grandprix.ovh.org.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry