Drodzy Państwo, Szanowni Mieszkańcy Marek

Krzysztof Bychowski Wybory

 24 listopada 2010    21:38

Redakcja Portalu Społeczności Marek otrzymała właśnie, od Pana Janusza Werczyńskiego Burmistrza Miasta Marki oraz kandydata na Burmistrza Miasta Marki, list z prośbą o jego publikację na łamach Portalu.
-------
Drodzy Państwo, Szanowni Mieszkańcy Marek
Bardzo dziękuję wszystkim za udział w pierwszej turze wyborów samorządowych. Wybrali Państwo 21 nowych radnych naszego miasta. Udzielili mi też Państwo największego poparcia spośród kandydatów ubiegających się o stanowisko burmistrza. To dla mnie wielki zaszczyt i zobowiązanie.

Moje doświadczenie w pracy samorządowej od ponad 20 lat nauczyło mnie, że zajmowanie się sprawami miasta to nie tylko profesjonalizm w zarządzaniu, ale przede wszystkim wrażliwość na ludzkie problemy. Tym nadal będę się kierował w swoim działaniu.

Przed nami druga tura wyborów. Bardzo Państwa proszę o ponowne wzięcie udziału w głosowaniu. Tych z Państwa, którzy na mnie głosowali proszę o dalsze poparcie. Mieszkańców Marek, którzy głosowali na moich konkurentów proszę o rozważenie oddania głosu na mnie. Markowian, którzy nie wzięli udziału w pierwszej turze wyborów zapraszam do urn w dniu 5 grudnia. Oddajcie swój głos na mnie. Zaufajcie mi a nie zawiodę.

Janusz Werczyński

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry