Zaproszenie do debaty publicznej i odpowiedź na zaproszenie

Krzysztof Bychowski Wybory

 26 listopada 2010    21:03

Dzisiaj (26 listopada 2010 o godzinie 10:57) Redakcja Portalu Społeczności Marek otrzymała, od Sztabu Wyborczego Pana Janusza Werczyńskiego list - zaproszenie do debaty publicznej.

Dzisiaj (26 listopada 2010 o godzinie 20:40) Redakcja Portalu Społeczności Marek otrzymała, od Sztabu Wyborczego Pana Jacka Orycha odpowiedź na zaproszenie do debaty.


Treść obu listów publikujemy poniżej.


=============================================

Szanowni Państwo
Szanowny Panie

Druga tura wyborów burmistrza Miasta Marki odbędzie się już za kilka dni. Dotychczasowa kampania oparta o ulotki, plakaty i informacje prasowe jest, według wielu wyborców, niewystarczająca.

Aby ułatwić im podjęcie świadomej i odpowiedzialnej decyzji chciałbym zaproponować Panu Jackowi Orychowi - mojemu kontrkandydatowi - udział w debacie publicznej poświęconej żywotnym problemom naszego Miasta oraz sposobom ich rozwiązania - tak, aby każdy z nas miał możliwość zaprezentowania własnych wizji, zamiarów i koncepcji.

Debata mogłaby się odbyć na początku przyszłego tygodnia (poniedziałek, wtorek) w godzinach wieczornych (np. o 20.00) w Bibliotece Publicznej Miasta Marki. Miejsce to umożliwi, poza udziałem publiczności, także transmisję debaty przez internet. Proponuję debatę w konwencji 2 przedstawicieli Komitetów Wyborczych + 2 Kandydatów.

Termin, miejsce i wszystkie sprawy organizacyjne mają oczywiście charakter propozycji - przedstawiciele naszych komitetów wyborczych mogą ustalić wszelkie szczegóły.

Bardzo proszę o przyjęcie tej propozycji.

Uszanujmy naszych Wyborców.

Janusz Werczyński

=============================================

Szanowni Państwo,
Szanowny Panie

Z zadowoleniem przyjęliśmy zaproszenie na wyborczą debatę, wystosowane przez Krajową Wspólnotę Samorządową. Oczywiście wyrażamy chęć współorganizacji i udziału w takim spotkaniu. Dlatego proponujemy w najbliższy poniedziałek rozmowy, dotyczące terminu, miejsca i zasad debaty.

Mamy nadzieję, że merytoryczna debata pozwoli dokonać wszystkim zainteresowanym osobom słusznego wyboru i będzie doskonałym miejscem do przedstawienia i przybliżenia kierunków oraz zmierzeń na kolejne cztery lata.


Z wyrazami szacunku

Jacek Orych
Kandydat na Burmistrza Miasta Marki


Dariusz Pietrucha
Pełnomocnik Wyborczy KW MSG

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry