26 listopada 2010    14:00

P13809842Nasza wędrówka odbyła się w niedzielę 21.11 o 8.00 w Dziekanowie Leśnym w Kampinoskim Parku Narodowym. Wstaliśmy więc wcześnie - ok. godziny 5, aby zdążyć na autobus o 6 i stawić się na miejscu na czas. Spotkaliśmy się w autobusie i choć było nas mało, to mieliśmy nadzieję, że będziemy się dobrze bawić.

Z małymi opóźnieniami dotarliśmy na miejsce gdzie dostaliśmy mapę z instrukcją, oraz zadaniami do wykonania. Po drodze spotkały nas przeszkody, którymi były bagna. Kładliśmy na nich grube gałęzie drzew i przez nie przechodziliśmy. Niestety nie wszystkim udało się przejść na drugą stronę suchą nogą. Pierwsza przewróciła się Wiktoria, a niedaleko za nią - Malwina. Mało brakowało, a wpadłabym też tam ja i Daria. Kiedy ominęliśmy przeszkody zmęczeni wyczekiwaliśmy postoju, który nastąpił po dwunastu kilometrach trasy. Tam zjedliśmy kiełbaski i macę, oraz dostaliśmy trochę czasu, aby zregenerować siły.

Następnie otrzymaliśmy kolejne zadania i rozpoczęliśmy kolejny etap naszej wędrówki. Mieliśmy dotrzeć do punktu wyjścia ale inną - krótszą trasą. Miała ona ok. 7 kilometrów. Po drodze "spotkaliśmy się" z kolejnym bagnem, lecz na szczęście ucierpiała tu tylko rękawiczka Anety. Później, szybko doszliśmy do przystanku i wsiedliśmy do autobusu, żeby wrócić do domu i odpocząć.

Byliśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się pokonać prawie 20 kilometrów przez bagna, wodę i błoto. Uważam, że wszyscy którzy nie zjawili się na wędrówce powinni tego żałować bo wycieczka była bardzo fajna!!! Każdy z nas może teraz powiedzieć, że warto było wcześnie wstać i spędzić niedzielę tak przyjemnie.Paulina
62. WRDH Wyssogota


Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry