Turniej szachowy o Puchar Burmistrza

Michał Suchecki UKSStruga

 5 grudnia 2010    22:44

DSC06681_1Tradycyjnie w pierwszą sobotę grudnia w Zespole Szkół nr 2 w Markach odbył się Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Marki. Zawody szachowe w Markach to już historia - w tym roku odbyły się po raz osiemnasty. Od jedenastu lat impreza ta rozpoczyna kolejne edycje Grand Prix Powiatu Wołomińskiego w szachach o Puchar Starosty Powiatu. Oprócz rozgrywek mareckich szachiści rozgrywają jeszcze mecze w Radzyminie, Kobyłce i Zielonce, gdzie następuje podsumowanie i zakończenie kolejnych GP. W tym roku będzie podobnie.

W turnieju w Markach wzięło udział 17 zawodników w kategorii do lat 16 i 12 w kategorii open. To niewielka grupa jak na cały powiat wołomiński. Mamy nadzieję, że do Radzymina przyjedzie więcej zawodników.

Najlepszymi szachistami sobotnich zawodów byli:
kat. do lat 16:
1. Damian Krasiewicz (Marki)
2. Piotr Krzeszewski (Cegielnia)
3. Maksymilian Wierzba (Zielonka)
4. Michał Krzysztofik (Marki)
5. Bernard Szczerba (Zielonka)

kat. open:
1. Paulina Kamińska
2. Robert Krasiewicz
3. Jarosław Gołąb
4. Witold Rogulski
5. Jarosław Okruch

Nagrody w mareckim turnieju wręczył Burmistrz Miasta Marki Janusz Werczyński.

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry