Podziękowania i gratulacje

Jacek Orych Wybory

 6 grudnia 2010    13:54

Szanowni Markowianie,

Chciałbym podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy mnie w tej kampanii wspierali i którzy powierzyli mi swoje cenne głosy. Tak dobry wynik - mimo niewielkiej przegranej - świadczy, że mieszkańcy Marek chcą zmian i oczekują czegoś więcej od obecnej władzy. Ten wynik obliguje mnie do jeszcze bardziej aktywnej pracy w roli radnego miasta. Dlatego zobowiązuję się do wspierania sensownych pomysłów, krytykowania nietrafionych oraz stałego monitoringu działań starej-nowej władzy. Wraz z Wami będę kontynuować temat budowy obwodnicy, jak najsprawniejszej budowy kanalizacji oraz oczywiście gimnazjum. Grono radnych skupionych wokół mnie będzie się starać, by miasto stawało się coraz bardziej przyjazne dla mieszkańców - zarówno w sprawach małych jak i dużych. Obiecuję, że znajdę też czas na działalność społeczną.

Na koniec chciałbym pogratulować Januszowi Werczyńskiemu wygranej w wyborach. Liczę, że kolejne cztery lata przyniosą od dawna oczekiwany przez mieszkańców przełom w zarządzaniu i rozwoju miasta.

Jacek ORYCH

Galeria

zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry