Dariusz Pietrucha - podziękowanie

Krzysztof Bychowski Wybory

 8 grudnia 2010    21:24

Wyniki wyborów do Rady Miasta Marki znamy od dwóch tygodni. Niemniej jednak ja obiecałem sobie, że dopiero po otrzymaniu zaproszenia na pierwszą sesję podziękuję Wam drodzy mieszkańcy za wybór. Kto pamięta jak to wyglądało cztery lata temu ten wie dlaczego tak zwlekałem. Tym razem jest inaczej, z dumą mogę powiedzieć, że jestem Radnym Miasta Marki! Z tej okazji chciałbym bardzo gorąco podziękować wszystkim tym, którzy zaufali mojej skromnej osobie. Obiecuję, że nie będę radnym, który przypomni sobie o Was drodzy wyborcy na parę tygodni przed końcem kadencji, ale będę całe cztery lata pracował na Wasze zaufanie.

Dariusz Pietrucha

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry