MOKowe warsztaty dla WOŚP - relacja!

Anna Dąbrowska-Pękocka MOK WOŚP

 15 grudnia 2010    01:22

DSC_1040We wtorkowy wieczór, 14 grudnia 2010 roku, w pracowni plastycznej Mareckiego Ośrodka Kultury było tłoczno, gwarno i pracowicie prawie tak, jak w warsztacie samego Świętego Mikołaja. Już od 17.00 zaczęli pojawiać się pierwsi wolontariusze: ich zadaniem było z zapewnionych przez MOK materiałów plastycznych stworzyć przedmioty, które już 9 stycznia 2011, podczas XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej nr 1 Markach, będzie można wylosować podczas loterii fantowej. Zespół MOK przygotował trzy stanowiska warsztatowe, na których można było spróbować swoich sił w technikach papierowych, w malowaniu na szkle oraz technikach mieszanych - zdobiąc drewniane ramki na zdjecia i ozdobne lusterka. Ku naszej radości, chętnych do pracy i zabawy nie brakowało - w warsztatach brały udział dzieci, młodzież i dorośli - a rezultaty przeszły nasze oczekiwania.
W komplecie na warsztatach pojawili się członkowie Sztabu Marki WOŚP, których prace przeznaczone na loterię zostaną oznaczone dodatkowymi, szczegółowymi "metkami".  Ciekawe, w czyje ręce trafią?

Już niebawem na stronie WOŚP zaczną pojawiać się przedmioty przekazane Sztabowi jako wsparcie dla tej ogólnopolskiej akcji charytatywnej, a które będzie można zdobyć podczas naszego, mareckiego finału... zapewniamy, że czeka Was kilka ciekawych niespodzianek :)
Pozdrawiamy serdecznie - i zapraszamy na nadchodzący, XIX Finał!
Zagrajmy razem równo, jak w szwajcarskim zegarku!

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry