XIX Finał WOŚP w Markach coraz bliżej!

Anna Dąbrowska-Pękocka WOŚP

 20 grudnia 2010    18:02

Przed nami XIX Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Markach, który odbędzie się w niedzielę, 9 stycznia 2011 - tradycyjnie w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Okólnej 14. Pieniądze zebrane tego dnia zostaną przekazane dla dzieci z problemami urologicznymi i nefrologicznymi. Mamy wielką nadzieję, że podobnie jak w ubiegłych latach dzięki Waszemu wsparciu i otwartym sercom orkiestrowa impreza charytatywna odniesie sukces i ponownie ustanowimy rekord!
Wolontariusze z mareckich szkół będą kwestować od samego rana na mareckich ulicach, Centum Handlowym M1, Leroy Merlin i Parku Handlowym IKEA, natomiast sama impreza finałowa rozpocznie się oficjalnie o godzinie 12.00.
Na scenie w SP1 w Markach pojawią się wtedy między innymi zespoły i soliści z mareckich przedszkoli, szkół i szkolnych klubów sportowych, a także dzieci i młodzież z Mareckiego Ośrodka Kultury oraz Egurrola Dance Studio.
Po części "młodzieżowej" na scenę przejmą "dorośli artyści" -  na naszym finale spodziewamy się przede wszystkim wspaniałej wokalistki, a przy tym markowianki, Izabeli Kopeć, która zaprezentuje utwory ze swojej ostatniej płyty "Five" i z pewnością nie odmówi autografu swoim wielbicielom! Po jej występie na scenie zagoszczą także szantowcy z zespołu "Windjammers" oraz rockowy "Radosław Stolar" -  jedni i drudzy to warszawiacy na gościnnych występach w Markach.

W tym roku finał WOŚP to oprócz muzyki także liczne wydarzenia i atrakcje: promując hasło "Postaw na Rodzinę" organizatorzy przygotowali na Finał szereg konkursów rodzinnych z nagrodami - doskonała zabawa dla małych i dużych zapewniona!
Druga, nie mniej ważna akcja to "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym", przygotowywana przy współpracy z niezawodną policją i oczywiście obfitująca nie tylko w elementy edukacyjne ale i miłe niespodzianki.
Z kolei Nadleśnictwo Drewnica zaprosi tego dnia wszystkich na ciekawe stoisko edukacji ekologicznej, oraz - podobnie jak w roku ubiegłym będzie można wziąć udział w pokazach i praktycznym szkoleniu w pierwszej pomocy przedmedycznej.

Jednocześnie w budynku szkoły znajdą się także tradycyjnie: charytatywna loteria fantowa, w której każdy z losów wygrywa, mini-przedszkole oferujące fachową opiekę i doskonałą zabawę najmłodszym sympatykom Wielkiej Orkiestry oraz stołówka i kawiarenka.
W trakcie imprezy będzie wiele okazji aby wesprzeć potrzebujące dzieci włączając się do zaproponowanych atrakcji i zabaw, nie zabraknie też wielu ciekawych fantów ofiarowanych dla WOŚP przez hojnych właścicieli.
Pod koniec imprezy finałowej odbędzie się losowanie głównej nagrody loterii fantowej - w tym roku będzie to ponownie niesamowity Sony Rolly, czyli odtwarzacz MP3 najnowszej generacji ufundowany przez firmę SonyCentre. Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie tajemnicza "niespodzianka" i pokaz sztucznych ogni "Światełko do nieba" około godziny 20.00.

W imieniu organizatorów, wolontariuszy oraz przede wszystkim chorych dzieci jeszcze raz serdecznie zapraszamy - bądźcie tego dnia z nami, otwórzcie swoje serca. "Zagrajmy" dla potrzebujących równo, jak w szwajcarskim zegarku - do końca świata i jeden dzień dłużej!

Sztab Marki WOŚP

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry