Kanalizacja dostała kasę - Echo Podwarszawskie nr 8

Krzysztof Bychowski

 20 maja 2008    20:29

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zaprezentowało wyniki weryfikacji listy projektów do programów: Infrastruktura i Środowisko, Innowacyjna Gospodarka i Rozwój Polski Wschodniej.

Indywidualne projekty kluczowe to najważniejsze inwestycje przewidziane do reali-zacji w najbliższych latach przy wykorzystaniu środków unijnych. Projekt kanalizacji na obszarze Marek sklasyfikowano na 10. miejscu, a tym samym zapewniono miastu dotację na realizację zadania, a konkretnie głównego kolektora ściekowego.
- Bardzo się cieszę z tego, że nasz projekt zyskał uznanie w oczach minister-stwa - mówi burmistrz Marek Janusz Werczyński.

Orientacyjny koszt mareckiego projektu to 135 mln zł, a szacunkowa kwota dofinansowania ma wynieść 77 mln. Przewidywany okres budowy to lata 2008-11, a instytucją odpowiedzialną za realizację projektu jest Wodociąg Marecki sp. z o.o.

(wt)


Echo Podwarszawskie zaprasza do lektury nowego wydania:
? Kiedy wreszcie metropolia?
? Rondo do poprawy
? Jest porozumienie, będzie tunel
? Okradła przybranych rodziców
? Wołomin - miejsca kultowe
? Wołomiński Hollywood
? Oszukany w internecie
? Karczmy Polskie na ząbkowskiej giełdzie
? Kanalizacja dostała kasę

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry