Zmiany w Komisji Zdrowia

Krystyna Siennicka RadaMiastaMarki

 24 maja 2008    06:01

Za tydzień, 28 maja dowiemy się kto będzie kierował Komisją Zdrowia, Opieki Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Ochrony Środowiska. Posiedzenie zwołał wiceprzewodnioczący komisji - Jacek Orych. Komisja ma do rozstrzygnięcia następujące sprawy:

w punkcie 4. - wybór nowego Przewodniczącego Komisji.

Nic mi nie wiadomo czym spowodowany jest wybór nowej osoby do kierowania komisją. Kojarzę tylko pewne próby, nieudane, odwołania obecnej przewodniczącej z tego stanowiska. Co się teraz takiego stało, nie wiem. Z tekstu zaproszenia można wnioskować że przewodniczącej już nie ma. Jakoś umknęło to mojej uwadze.

w punkcie 5. - jesienny problem zbiórki liści w naszym mieście ? propozycje Radnych.

Na liściach się nie znam.
Ale znam takie opinie:
- Spalanie liści to marnotrawstwo. Zielsko, liście i odpady idą na kompost.
- W liściach są choroby i lepiej je palić - mówią inni.
Co powie nasza komisja od zdrowia - już niedługo się dowiemy.

w punkcie 6. - uzgodnienie formy realizacji zadania publicznego na rzecz mieszkańców Marek powyżej 65 roku życia w zakresie szczepień przeciw grypie jesienią 2008 roku.

Sama się nie szczepię. Wychodze z założenia, że szczepienie na wirusa poprzedniej mutacji niewiele mi pomoże. Ale mogę się mylić. Z ciekawości posłucham co ma do powiedzenia komisja w tej sprawie. Może się przekonam do szczepień.

Krystyna Siennicka
Informacja o posiedzeniu komisji:
http://bip.marki.pl/pl/bip/rada_miasta/rada_2006_2010/07/01/21

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry