Kontroli umów ciąg dalszy

Krystyna Siennicka RadaMiastaMarki

 27 maja 2008    00:28

Trwa kontrola umów dzierżawy gruntów komunalnych pod działalność gospodarczą, w tym pod reklamę. Jest to najważniejszy i jedyny merytoryczny punkt porządku obrad Komisji Rewizyjnej na posiedzeniu 4 czerwca 2008 roku Komisja rozpoczyna swoje posiedzenie o godzinie 14.00 w sali obrad Urzędu Miasta Marki.

Będzie to już piąte posiedzenie, na którym komisja zajmuje się tym tematem.

Poprzednia kontrola, prowadzona przez Komisję Rewizyjną, dotyczyła stawek czynszu za lokale komunalne, w tym wynajmowane pod działalność gospodarczą.

Zajmowała się tym komisja, z przerwami,  na  5 posiedzeniach, w okresie od 28 lutego 2007 roku do 26 września 2007 roku.

Zakończyła swoją pracę zatwierdzając  sprawozdanie z kontroli. Wnioski odrębne złożyli wtedy radni : Ryszard Korotko oraz Jan Orłowski. Wnioski radnych zostały dołączone do sprawozdania komisji. Są też załącznikami do protokołu. Niestety nie opublikowanymi. Całość sprawozdania nie jest dostępna w Internecie.

Jak będzie tym razem? Przyszłość pokaże.

Krystyna Siennicka
Źródło:
http://bip.marki.pl/pl/bip/rada_miasta/rada_2006_2010/04/01/31

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry