WOŚPowa loteria fantowa - uchylamy rąbka tajemnicy...

Anna Dąbrowska-Pękocka WOŚP

 1 stycznia 2011    18:31

DSC_1137Sztabowcy WOŚP marki pracują pełną parą nad przygotowaniami do finału. Jeszcze przed świętami gotowe były wszystkie puszki i identyfikatory dla kwestujących, nieustannie także napływają do sztabu kolejne fanty na tradycyjną loterię, której główną nagrodą - podobnie jak w zeszłym roku jest wspaniały, nowoczesny Sony Rolly od firmy Sony Centre.

DSC_1137
DSC_1130

Na osoby biorące udział w loteryjnej zabawie czekać będą także miłe niespodzianki i gadżety firmowe od naszych sponsorów, zabawki, książki, gadżety sztabowe i rękodzieło - w tym także to, które powstało na MOKowych Warsztatach Rękodzieła dla WOŚP... bardzo jesteśmy ciekawi w czyje ręce trafią wytwory naszych sztabowców - oznaczone pieczątką Sztabu Marki :)

Poniżej kilka wybranych prac autorstwa uczestników warsztatów:

DSC_1106DSC_1126DSC_1128DSC_1142DSC_1151DSC_1157

W tym roku finał WOŚP to także liczne wydarzenia i atrakcje: promując hasło "Postaw na Rodzinę" organizatorzy
przygotowali na Finał szereg konkursów rodzinnych z nagrodami - doskonała zabawa dla małych i dużych zapewniona! Druga, nie mniej ważna akcja to "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym", przygotowywana przy współpracy z niezawodną policją i oczywiście obfitująca nie tylko w elementy edukacyjne ale i miłe niespodzianki. Z kolei Nadleśnictwo Drewnica zaprosi tego dnia wszystkich na ciekawe stoisko edukacji ekologicznej, oraz - podobnie jak w roku ubiegłym będzie można wziąć udział w pokazach i praktycznym szkoleniu w pierwszej pomocy przedmedycznej.

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry