Ogólnopolski Szczyt w Sprawach Dzieci

Rafał Redeł ŚKMSzansa

 21 maja 2003    21:28

Środowiskowy Klub Młodzieży "Szansa" został zaproszony przez Rzecznika Praw Dziecka Pana Pawła Jarosa na Ogólnopolski Szczyt w Sprawach Dzieci. Szczyt odbędzie się w dniach 23-24 maja 2003 w Warszawie, w gmachu Biblioteki Narodowej.

Jednocześnie ze "Szczytem" odbywać się będą obrady Forum Organizacji Pozarządowych. Uczestniczyć w nim będą przedstawiciele Towarzystwa Rozwijania Aktywności Dzieci "Szansa". Celem Ogólnopolskiego Szczytu w Sprawach Dzieci jest opracowanie i przyjęcie dokumentu "Polska dla Dzieci", będącego wkładem uczestników w przygotowanie Narodowego Programu Działania.

Przedstawiciele ŚKM "Szansa" znaleźli się wśród pięciu zaproszonych przez Pana Ministra Pawła Jarosa przedstawicieli inicjatyw młodzieżowych działających na rzecz dzieci (także młodzieży) w środowiskach lokalnych.

Więcej informacji o szczycie: www.brpd.gov.pl/szczyt.html

[2003.05.21]

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry